Gayrimenkul Danışmanlığı

Mad Grup Gayrimenkul Danışmanlığı alanında profesyonel yapısıyla 25 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir.
Gayrimenkul satışı kiralaması veya projelendirilmesi konusunda hızlı çözümler üretip keyifli bir pazarlama süreciyle müşterilerine kar odaklı kazanımlar sağlar.
Sektörde bulunan yatırımcılarla ve inşaatçı firmalarla ortaklaşa çalışma sürecinde proje geliştirme satışları en hızlı şekilde gerçekleştirme başarısıyla müşterilerinin uzun yıllar tercih sebebi olmasını sağlamıştır.
Gayrimenkuldeki iş hacmi gözetmeden her mülke aynı alaka gösterilerek satış hedefli pazarlama yoluna gidilmektedir.Her bütçeye uygun müşterileri yatırım yapmaya teşvik eden satış modellemeleri üretip müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak yatırıma teşvik etmekteyiz.
İstanbul ve çevre illerde iş yapan büyük küçük ölçekli inşaat ve yatırım firmaları Mad Grup’un referansları arasında olup güzel işlere imza atmayı ilke edinmiştir.
Proje geliştirme arsa arazi değerlendirme kat karşılığı kentsel dönüşüm şirket yatırımları planlama konusunda uzmanlık edinmiş tercih sebebi olmuştur.
Şirketlere ve şahıslara finansal verilerine uygun gayrimenkul desteği verip birçok firma ve şahsa karlı yatırımlar yapmaya yönelik hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyeti Mad Grup’un öncelikli prensibidir.

+905523509550