İnşaat ve Kentsel Dönüşüm

Mad Grup İnşaat ve Kentsel Dönüşüm sektöründe ticari ve yaşam alanları üretir.

Mad Grup Gayrimenkul Sektöründen gelen uzun yıllar gerek yatırımcı gerekse mülk sahipleriyle olan alışverişlerinden beğendirmenin ve satmanın ne kadar zor olduğu bilinci ile yaşanabilir ve satılabilir projeler yapmayı ilke edinmiştir.

Günümüzün getirdiği koşullar ile arazilerinize en uygun projeler sunuyor ve en güzel yaşam alanlarını oluşturuyoruz.Hayallerinizi dinleyip değerlendirip projelendiriyoruz.Arazilerinizi günün koşullarındaki ihtiyaca göre yapılandırmaya,en yüksek gelir elde etmeye yönelik hedeflerle inşa ediyoruz.

Kentsel Dönüşüm ile eski yapılarınızı alışkanlıklarınızı kaybetmeden binalarınızı dairelerinizi ticari alanlarınızı en kullanışlı ve modern yaşama uygun koşullarda yenilenmesi en yararlı m2 kullanımı için tüm mimari ekibimizle en  kullanışlı halde değerlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Mad Grup kendi öz sermayesiyle yapabileceği tüm karlı ve prestijli inşaat projelerini değerlendirmeyi  keyif özveri ve özenle yapar.En uzun vadeli yatırımlarımızın müşterilerimizin memnuniyeti olduğu düşüncesiyle iş yapmaktayız.

Mad Grup tecrübesini deneyimlemek için karşılıklı görüşerek mülkünüzün yeniden yapılanması veya arsanıza nasıl değerlendirebileceğiniz konusundaki fikir paylaşımlarımız için her zaman görüşmeye hazırız.

Karşılıklı görüşmenin ve fikir paylaşımının her zaman doğru işleri ortaya çıkardığı tecrübe ile sabittir.

+905523509550